WhatsApp Business Uygulaması küçük işletmeler için hayata geçiriliyor! WhatsApp, küçük işletmeler için ücretsiz  Android uygulaması WhatsApp Business’ı kullanıma sunduğunu açıkladı. Ülke bazında sırayla dünyaya yayılacak olan uygulama ülkemizde de ilerleyen günlerde Google Play’de yerini alacak. Küçük işletmelerin müşterilerine daha kolay bir şekilde dönüş yapmasını, kişisel ve işle ilgili mesajlarını ayırabilmelerini sağlamaya odaklanan uygulama olarak karşımıza çıkacak.

WhatsApp Business Özellikleri

DAHA FAZLA MESAJ GÖNDER, DAHA AZ ÇALIŞ

Hızlı Cevaplar
Hızlı cevaplar, sıkça sorulan soruları kolayca cevaplayabilmeniz için sıklıkla gönderdiğiniz iletileri kaydetmenize ve yeniden kullanmanıza olanak tanır.

İş profili
Müşterileriniz için adresiniz, işletme tanımınız, e-posta adresiniz ve web siteniz gibi yararlı bilgiler içeren bir işletme profili oluşturun.

Otomatik Mesajlar
Müşterilerinize cevap veremediğinizde, sizden ne zaman haber alabileceklerini bildiren uzakta mesajı ayarlayın. Ayrıca, müşterilerinize işletmenizi tanıtmak için bir karşılama mesajı da oluşturabilirsiniz.

Mesajlaşma İstatistikleri
İletilerinizden kaç tanesinin başarıyla gönderildiği, ulaştığı ve okunduğu gibi önemli istatistiklere erişin.

Uygulamayı daha geliştirerek servis eden WhatsApp Business ülkemizde ne kadar etkin olarak kullanıcak merak ediyorum. Zamanla göreceğiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.